Z wykształcenia technik mechanik, aktualnie profesjonalny fotograf. Pracuje w firmie drukującej zdjęcia o dużym formacie. A także członek foto klubu Krzeszowickiego, oraz klubu Nadrudawskiego.

Moją specjalnością są głównie ludzie, emocje oraz to co w życiu ulotne, ale co ważne nie zamykam się na inne style. Nieobce są mi zdjęcia produktowe, reklamowe oraz krajobrazowe.

17 Maja – 4 Września 2014r. – Uczestnictwo w wystawie grupowej Fotokulbu Nadrudawskiego w wystawie “Trzecim Okiem”, mieszczącym się w domu kultury w Zabierzowie.

15 Lipca – 14 Sierpnia 2016r. – Uczestnictwo w wystawie “Światłem Malowane” Fototklubu Krzeszowickiego, mieszczącym się w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.

Obie wystawy cieszyły się sporym zainteresowaniem.

“Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem. Nie opowiadaj mi, że świat nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. Wówczas człowiek ma ostatnią szansę na zerwanie klapek z oczu, ostatnią okazję na to, by przetrzeć oczy ze zdumienia, ostatnią możliwość, by ulec temu cudowi, z którym trzeba się pożegnać i który trzeba opuścić.”

cyt. zaczerpnięty z “Dziewczyna z pomarańczami” Jostein Gaarder- Cytat, opisuje jak pojmuję świat.

Kontakt

+48 799 33 44 28
fotocaffe.krk@gmail.com